تماس با ما: 6-44019384-021
ما را دنبال کنید      

درباره ما

تینو  

تینو از سال 1385 شمسی به عنوان یک شرکت پخش کننده در زمینه تولید و فروش انواع عطر و اسپری شروع به فعالیت نموده و در سال 1393 شمسی با تغییر هیئت مدیره به تینا وزین پارسه (آرایشی تینو) به عنوان یک شرکت تجاری- بازرگانی تغییر نام یافت.

این شرکت در آغاز فعالیتهای جدید خود اقدام به واردات و پخش محصولات پرفروش و معروف آرایشی و بهداشتی در زمینه میکاپ ، ترمیم و تقویت پوست و مو نمود و توانست قسمت قابل قبولی از بازار ایران را تحت پوشش خود درآورد.

از اهداف اصلی این شرکت میتوان به ایجاد محیطی امن جهت تجارتی سودآور بین صاحبان کالا و خریداران و نیز ایجاد فرصتهای شغلی و محیطی صمیمانه برای همکاران گرامی در بخشهای مختلف اشاره کرد.

ما به دنبال روابط دو جانبه و دراز مدت با شرکاء تجاری خود هستیم . ما بر این اصل عميقا اعتقاد داریم که منافع مشتریان بر منافع ما حق تقدم دارند. تجربه به ما نشان داده است که اگر ما بتوانیم منافع اشخاصی که با ما تجارت می نمایند را به بالاترین استاندارد ممکن حفاظت نمائیم ، موفقیت به دنبال آن خواهد آمد.

از جمله موارد دیگری که برای ما بسیار مهم می باشد احترام گذاشتن به قوانین محلی و بين المللي می باشد که ما فعالیت های تجاری خود را در آن به انجام می رسانیم.

پخش تینو یکی از شرکت های ارایه خدمات برای گسترش بازار در ایران می باشد. این شرکت خدمات واردات، پخش، فروش و بازار یابی برای کالا هائی که فروش آن ها سریع می باشند در زمينه عطريات، لوازم آرایشی، بهداشتي وداروئی را در ایران ارایه می دهد.

شرکت پخش تینو خدمات خود را از مرکز تهران به تمام مشتریان خود در سرتاسر ایران ارایه می دهد. شایان ذکر است براي كمك به حفاظت از محيط زيست، كاهش اشتباهات، افزايش دقت و صرفه جويي در وقت همكارانمان فرآیند ثبت سفارش و تحویل آن بصورت الکترونیکی و بدون نیاز به کاغذ انجام می شوند. امکانات موجود در این مرکز این امکان را برای شرکت پدید آورده است که تجارت خود را بصورت بین المللی در بیاورد و قادر باشد که نیاز های مشتریان خارج از ایران را نیز بر آورده نماید. فناوری اطلاعات در شرکت ما این امکان را برای ما پدید آورده است تا عملکرد تیم پرسنل خود را با دقت بیشتری کنترل نمائیم. برای ثبت سفارش مشتریان، پیگیری سفارشات ثبت شده ، تجدید تدارکات بصورت اتوماتیک و کنترل فروش در نقاط مختلف در کشور ، پرسنل شرکت ما از دستگاه های تبلت استفاده می نمایند.

ما از همکاری با شرکت و شرکاء جدید تجاری خوشحال می شویم و باعث افتخار ما می باشد اگر بتوانیم که امکاناتی را برای آن ها فرآهم آوریم تا در بازار ایران موفق شوند.

آخرین اخبار
تماس با ما
  • آدرس: تهران - فلکه دوم صادقیه ابتدای خیابان اشرفی اصفهانی خیابان مرودشت پلاک 4 واحد 9
  • تلفن: 6-44019384
  • Info@tinocosmetics.com :ایمیل
  • شنبه - پنجشنبه: 9:00 صبح - 17:00 عصر

© Copyright 2016 tinocosmetics.com All Rights Reserved.

Design by: Deyhim