تماس با ما: 6-44019384-021
ما را دنبال کنید      

نرم کننده دوفاز مخصوص موهای رنگ شده

 

مخصوص موهای رنگ شده که باعث ترمیم ، تثبیت رنگ مو و درخشان شدن موها می گردد. فرمولاسیون سبک آن غنی از عصاره انگور می باشد که از الیاف مو محافظت نموده و از کدر شدن و محو شدن رنگ مو جلوگیری میکند. این محصول موها را درخشانتر و باعث تثبیت طولانی مدت رنگ بر روی مو میشود.
خواص :
این محصول مو را در مقابل اشعه خورشید محافظت نموده و از پاک شدن و محو شدن رنگ مو جلوگیری می کند. با آبرسانی عمقی باعث شفافیت و درخشندگی هر چه بیشتر مو می شود.
عملکرد :
عصاره انگور : ویتیس ونیفرا نام عصاره ایست که از برگ درخت انگور گرفته می شود که موها را از اشعه خورشید محافظت نموده و مانع از دست رفتن رطوبت در موها شده و نیز از تخریب ساختار مو جلوگیری می کند و مانع از دست دادن رنگ موها (مخصوصا موهای رنگ شده) می شود و موجب نرمی ، درخشندگی و بهبود ساختار موها می گردد.
فرمول ویژه این محصول به صورتی است که یک لایه نازک بر روی ساقه مو تشکیل می دهد که باعث هیدراتاسیون ، تغذیه و ترمیم موها می شود.
نحوه استفاده :
ابتدا محصول را به خوبی تکان دهید تا دوفاز محصول با هم آمیخته شوند سپس از فاصله 15 سانتی متری بر روی موهایی که رطوبت دارد و کاملا خشک نشده اند به اندازه 3 الی 6 بار با توجه به حجم موها اسپری کنید و سپس موها را شانه کشی نمایید. سعی کنید تا محصول به پوست گوش یا گردن شما اسپری نشود و اگر شد با حوله پاک کنید. این محصول نیاز به شستشو ندارد.
همچنین برای موهای کاملا خشک نیز میتوان استفاده نمود.

 

آخرین اخبار
تماس با ما
  • آدرس: تهران - فلکه دوم صادقیه ابتدای خیابان اشرفی اصفهانی خیابان مرودشت پلاک 4 واحد 9
  • تلفن: 6-44019384
  • Info@tinocosmetics.com :ایمیل
  • شنبه - پنجشنبه: 9:00 صبح - 17:00 عصر

© Copyright 2016 tinocosmetics.com All Rights Reserved.

Design by: Deyhim